1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулось засідання комісії з виплати підприємцям компенсацій за період карантину

У Ковелі відбулось засідання комісії з виплати підприємцям компенсацій за період карантину

Задля підтримки та подальшого розвитку підприємництва у Ковелі міська влада, депутатський корпус та керівництво Ковельського міськрайонного центру зайнятості першими на Волині розробили та внесли зміни до «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ковелі на 2020-2021 роки».

Днями в Центрі розвитку підприємництва, що діє при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості, відбулось засідання спеціально створеної комісії з надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва на компенсацію втрат за період карантину. Про це повідомляють на сторінці Центру зайнятості у Фейсбук.

Під час засідання комісія розробила зразки, які розміщено на сайті Ковельської міської ради за посиланням: www.kovelrada.gov.ua/…/depar…/economy/ira/zaayvu_cg_2020.zip
Також їх отримати можна у спеціалістів центру зайнятості.

Нагадаємо, на травневій сесії депутати прийняли рішення про надання компенсації з міського бюджету підприємцям для покриття втрат, які вони понесли по сплаті єдиного податку за час вимушеної зупинки діяльності під час карантину. Документ передбачає не пільги чи звільнення від оподаткування, а одноразову матеріальну допомогу ФОПам спрощеної системи оподаткування І та ІІ групи платників єдиного податку, які мають найману силу до 10 працівників та зареєстровані в м. Ковелі.

За більш детальною інформацією щодо подачі документів звертайтесь до Ковельського міськрайонного центру зайнятості за номерами телефонів:
7-11-39, 5-03-16

#Підприємці #Карантин #МіськийБюджет #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Визначено перелік документів, необхідних для виплати компенсацій підприємцям. ЗРАЗКИ

Визначено перелік документів, необхідних для виплати компенсацій підприємцям. ЗРАЗКИ
Заповнивши бланки, їх необхідно подати у Ковельський міськрайонний центр зайнятості. Документи прийматимуть з 9 до 30 червня. Рішення про надання коштів прийматиме комісія.

Оприлюднили порядок надання компенсації підприємцям за час вимушеної зупинки діяльності під час карантину

Оприлюднили порядок надання компенсації підприємцям за час вимушеної зупинки діяльності під час карантину
Кому надаватиметься допомога і за яких умов суб’єкти мікропідприємництва м. Ковеля зможуть отримати компенсацію, куди звертатися та які документи подавати?