1. Головна
  2. Новини
  3. Визначено перелік документів, необхідних для виплати компенсацій підприємцям. ЗРАЗКИ

Визначено перелік документів, необхідних для виплати компенсацій підприємцям. ЗРАЗКИ

Сьогодні питання надання компенсації суб’єктам мікропідприємництва на своєму засіданні розглянула спеціально створена комісія, яку очолює заступник міського голови Ігор Прокопів, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Нагадаємо, на травневій сесії депутати прийняли рішення про надання компенсації з міського бюджету підприємцям для покриття втрат, які вони понесли по сплаті єдиного податку за час вимушеної зупинки діяльності під час карантину. Документ передбачає не пільги чи звільнення від оподаткування, а одноразову матеріальну допомогу ФОПам спрощеної системи оподаткування І та ІІ групи платників єдиного податку, які мають найману силу до 10 працівників та зареєстровані в м. Ковелі.

Для її отримання необхідно підготувати визначений пакет документів. Для зручності комісія розробила відповідні зразки.

Заповнивши ці бланки, їх необхідно подати у міськрайонний центр зайнятості. Документи прийматимуть з 9 до 30 червня. Рішення про надання коштів прийматиме комісія.

Зразки документів можна скачати за посиланням: http://kovelrada.gov.ua/userfiles/file

Детально про порядок надання коштів підприємцям на компенсацію втрат за час карантину читайте за посиланням: https://kovelpost.com/news/7759#Підприємці #Карантин #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Оприлюднили порядок надання компенсації підприємцям за час вимушеної зупинки діяльності під час карантину

Оприлюднили порядок надання компенсації підприємцям за час вимушеної зупинки діяльності під час карантину
Кому надаватиметься допомога і за яких умов суб’єкти мікропідприємництва м. Ковеля зможуть отримати компенсацію, куди звертатися та які документи подавати?