1. Головна
  2. Новини
  3. В Україні карантин продовжать до серпня

В Україні карантин продовжать до серпня

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що, враховуючи зростання кількості хворих на коронавірус в Україні, уряд продовжить адаптивний карантин до 31 липня 2020 року. Про це він сказав під час засідання уряду 17 червня, пише ВолиньРоst.

- 4853 людини захворіли на коронавірус за останні 7 днів. І це найбільше число за весь час пандемії в Україні, - сказав очільник уряду та поскаржився на те, що багато українців нехтують карантинними заходами.

Він закликав громадян України не "відриватись від реальності" та дотримуватися масочного режиму та соціальної дистанції.

- Враховуючи зростання кількості коронахворих ми продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року. Також ми розглянемо запропоновані міністерством охорони здоров'я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація, - сказав Шмигаль.#Карантин

Коментарі

Читайте також

У Ковелі консультують підприємців щодо виплат компенсацій за період карантину

У Ковелі консультують підприємців щодо виплат компенсацій за період карантину
Фахівці центру зайнятості спільно з депутатом міської ради Андрієм Мілінчуком надають консультації щодо пакету документів, термінів та правильного їх оформлення для отримання виплат з міського бюджету.