1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельській лікарні роблять тести імуно-ферментного аналізу

У Ковельській лікарні роблять тести імуно-ферментного аналізу

Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА-тести) на Covid-19 роблять 14 медзакладів Волині, зокрема і у Ковелі. Про це сьогодні, 17 червня, під час брифінгу повідомила головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко, - пише ВолиньРоst.

За останню добу обстеження методом ІФА на COVID-19 здійснили 557 особам. Кількість позитивних результатів за добу – 58. Загалом цим методом обстежили 3709 осіб. Кількість позитивних результатів – 294.

За попередню добу на Волині ІФА-тести проводили 10 медзакладів. Загалом за увесь період – 14 медзакладів та Волинський обласний лабораторний центр.

Наталія Янко розповіла, що ІФА-тести на Covid-19 роблять такі медичні заклади: Луцька центральна районна лікарні, Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання, Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання, лікарні у Любомлі, Камені-Каширському, Ратному, Іваничах, Нововолинську, а також Волинська обласна клінічна лікарня, дитяча обласна клінічна лікарня, пологовий будинок у Луцьку, Луцька міська клінічна лікарня, Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, а також обласний центр онкології.

Зауважимо, що такий вид тестування дозволяє ідентифікувати три категорії хворих:
- безсимптомних носіїв, у яких відсутня будь-яка симптоматика але які можуть заражати інших не підозрюючи цього;
- пацієнтів із перебігом захворювання легкого чи помірного ступеня тяжкості, у яких з моменту зараження минуло два тижні; у цьому разі ПЛР-тест може не виявити вірус;
- осіб, які вже перехворіли на COVID-19 та виробили імунітет до коронавірусу.

#КовельськеМТМО #Коронавірус

Коментарі

Читайте також