1. Головна
  2. Новини
  3. "Прийміть дитину у родину", - соціальні служби звертаються до ковельчан

"Прийміть дитину у родину", - соціальні служби звертаються до ковельчан

Дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сім’ї, в атмосфері любові та розуміння. Як важливо, щоб хтось завжди був поряд, підтримав, допоміг. Мама й тато – ті люди, які ніколи не залишать у біді, віддадуть останнє, аби їхнє дитя було щасливим. На жаль, є й такі батьки, які залишають своїх крихіток напризволяще. Зазвичай їх не цікавить подальша доля дітей. Тож малята потрапляють в інтернати, де, попри всі старання вихователів, не отримують належного батьківського тепла. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

Держава створила систему підтримки таким дітям - у першу чергу у вигляді прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, коли дитина виховується не в інтернаті, а в родині, де готові виконувати роль батьків.

Прийомна сім'я - це сім'я, або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від одного до чотирьох дітей для виховання і спільного проживання.

Дитячий будинок сімейного типу
- це сім'я, яка створюється за бажанням подружжя або окремої особи, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як держава підтримує прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу:
- прийомна дитина, дитина-вихованець зберігає статус і користується усіма відповідними пільгами;
- прийомні батьки, батьки - вихователі отримують від держави щомісячну соціальну допомогу на утримання дитини та щомісячне грошове забезпечення за виконання своїх обов’язків;
- прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу супроводжує працівник центру соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді, який допомагає долати труднощі.

Ми віримо, що Ви чуйна та щира людина, і доля дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування не байдужа Вам. Ваша сім’я може стати для прийомної дитини осередком любові і тепла, якого вона прагне... І саме Ви навчите її більше усміхатися і бути щасливою. І Ваш вчинок зробить цей світ добрішим...

Якщо Ви відчуваєте, що Ваша сім’я може прихистити дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, просимо звертатися в Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73, каб.106 або телефонувати за номером 6-17-48.

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#ДітиСироти #Усиновлення #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Релігійна громада Ковеля передала ілюстровані Біблії та засоби гігієни дітям нелегкої долі

Релігійна громада Ковеля передала ілюстровані Біблії та засоби гігієни дітям нелегкої долі
Подарунки від благодійників отримали вихованці центру соціально-психологічної реабілітації, де перебувають діти, котрі опинилися у складних життєвих обставинах чи без опіки батьків.