1. Головна
  2. Новини
  3. На Волині ремонтують дороги державного значення, що ведуть до Ковеля

На Волині ремонтують дороги державного значення, що ведуть до Ковеля

Сьогодні Волинь з робочим візитом відвідав голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. Він проінспектував один із об’єктів національної програми «Велике будівництво» – ділянку автошляху М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), де проходить поточний середній ремонт. Там саме стартували роботи з влаштування фінішного шару дорожнього покриття. Про це повідомляє пресслужба САД у Волинській області.

Олександр Кубраков відмітив, що Волинська область входить у топ-5 регіонів за станом мережі автомобільних доріг. Під час спілкування з пресою він розповів, що відвідав багато областей та має з чим порівнювати, і Волинь одна з тих, де, не зважаючи на невелике фінансування упродовж останніх років, вдалося зберегти основну мережу автошляхів.

На сьогодні на волинських автошляхах державного значення ремонтні роботи проходять на чотирьох об’єктах.

Зокрема на автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін) у Ковельському районі проводиться реконструкція ділянки протяжністю 3,4 км. Наразі роботи виконуються на правому проїзді, вже укладається середній шар дорожнього покриття. Всі роботи плануємо завершити до жовтня.

На автодорозі М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) у 2020 році вже завершено ремонтні роботи на одному з об’єктів поточного середнього ремонту – 8-кілометровій ділянці Переспа – Кременець в Рожищенському районі.

Також активно проходять роботи з відновлення волинської частини автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. На ділянці протяжністю 9,5 км в Іваничівському районі вже відновлено дорожнє покриття, всі ремонтні роботи плануємо завершити в наступному місяці.

Фінансування робіт здійснюється з Державного дорожнього фонду та кредитних коштів, залучених Укравтодором під державні гарантії, очікуємо кошти з додаткових джерел фінансування.#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

На автодорозі міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин ремонтують шляхопровід

На автодорозі міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин ремонтують шляхопровід
Водіїв закликають бути максимально уважними і обережними за кермом, дотримуватись правил дорожнього руху та тимчасових схем організації дорожнього руху в місцях проведення ремонтних робіт.