1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські судинні хірурги провели унікальну за складністю операцію

Ковельські судинні хірурги провели унікальну за складністю операцію

Унікальну за складністю операцію, що тривала 6 годин, виконали судинні хірурги Ковельського МТМО, - повідомляють на сторінці медзакладу у фейсбук.

Це - аорто-стегнове біфуркаційне алопротезування при розшаровуючій параренальній аневризмі аорти з поширенням на праву здухвинну артерію.

Пацієнтом став чоловік 70-ти років, що звернувся до лікарні через нестерпний різкий біль у животі, спині та паховій ділянці. Після додаткових обстежень було встановлено наявність розшаровуючої аневризми аорти.

Її розміри та розташування стали справжнім викликом майстерності наших хірургів. Аневризма була надзвичайно близько до ниркових артерій та поширювалась на праву здухвинну артерію (несе кров до органів тазу та нижніх кінцівок).

Оперативне втручання проводилось терміново. Адже аневризма могла розірватись у будь-який момент, а за згаяний час пацієнт заплатив би життям.

- Радіємо професійному успіху завідувача відділення інтервенційної радіології та судинної хірургії Ковельського МТМО Голуба Олександра Миколайовича. Дякуємо за анестезіологічну допомогу та завжди веселий настрій Бондарчуку Анатолію Петровичу, - зауважують у дописі медики.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Медиків та ветеранів галузі з професійним святом вітає Ковельський міський голова Олег Кіндер

Медиків та ветеранів галузі з професійним святом вітає Ковельський міський голова Олег Кіндер
Що може бути важливішим, ніж життя людини та її здоров'я? Ковельські медики у складних умовах сьогодення справляються з великими навантаженнями, піддаючи себе ризикам. Тож прийміть сердечну вдячність за самовіддану працю і самопожертву.