1. Головна
  2. Новини
  3. Медиків та ветеранів галузі з професійним святом вітає Ковельський міський голова Олег Кіндер

Медиків та ветеранів галузі з професійним святом вітає Ковельський міський голова Олег Кіндер

Дорогі працівники охорони здоров’я! Шановні ветерани медичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Ваша справа – важка, відповідальна і дуже необхідна. Адже що може бути важливішим, ніж життя людини та її здоров'я. Ви щодня й щохвилини оберігаєте ці найдорожчі цінності. Особливо це відчутно сьогодні – в умовах боротьби з коронавірусом.

Варто визнати, що ковельські медики зуміли мобілізуватися, їм доводиться справлятися з великими навантаженнями, піддавати себе ризикам. Сердечно дякую кожному з вас за самовіддану працю, милосердя, чуйність і самопожертву.

Ваші співчутливі серця і золоті руки, відданість обраній справі, готовність якнайшвидше прийти на допомогу творять дива, дарують хворим віру, одужання і радість.

Розуміємо, наскільки важливим є забезпечення лікувальних установ необхідною сучасною апаратурою, новітнім обладнанням, створення належних умов для роботи і лікування. Приємно констатувати, що останнім часом у Ковелі дуже багато зроблено у цьому напрямку, що дозволило ковельським лікарям виконувати надскладні операції, надавати високофахову медичну допомогу.

Хай усе добро, зроблене з душею, професіоналізмом та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я та наснаги в нелегкій, але святій справі – лікувати людей, дбати про їх здоров’я!

З повагою –
міський голова Олег Кіндер


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковельській лікарні роблять тести імуно-ферментного аналізу

У Ковельській лікарні роблять тести імуно-ферментного аналізу
Такий вид тестування дозволяє ідентифікувати три категорії хворих: безсимптомних носіїв, пацієнтів із перебігом захворювання легкого чи помірного ступеня тяжкості та осіб, які вже перехворіли на COVID-19.