1. Головна
  2. Новини
  3. У червні в Ковелі зареєстрували 188 нових мешканців, стільки ж - вибуло з міста

У червні в Ковелі зареєстрували 188 нових мешканців, стільки ж - вибуло з міста

На сьогодні у реєстрі міської громади налічується 56 тисяч 724 мешканця. Про це повідомили у секторі ведення реєстру територіальної громади відділу обліку, розподілу та приватизації житла, - пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Працівники сектору щоденно вносять інформацію до бази даних щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання ковельчан. Впродовж червня опрацьовано понад 820 звернень.

За місяць зареєстровано 188 осіб, в тому числі дітей до 14 років — 86. Знято з реєстрації у зв’язку зі зміною місця проживання – 187 містян, за повідомленнями інших територіальних громад -29.

Систематично до сектору надходить інформація про померлих людей, які проживали на території міста. У червні вилучено з реєстру 56 осіб.

Зверталися мешканці Ковеля і за довідками, яких видано 445.

Реєстр територіальної громади м. Ковеля — це автоматизована база даних, призначена для зберігання та обробки інформації, що створюється, ведеться та адмініструється органом реєстрації (виконавчим комітетом), його посадовими особами для обліку фізичних осіб, які постійно або тимчасово проживають на території міста, а також використання визначеної Законом інформації органами і службами, що відповідно до законодавства потребують її для реалізації прав та законних інтересів громадян за їх заявою, а також виконання ними обсягу обов'язків (надання адміністративних послуг).


#Ковель #РеєстрВиборців

Коментарі

Читайте також

Голова ОДА «поділив» Волинь між своїми заступниками. Кому «дістався» Ковель?

Голова ОДА «поділив» Волинь між своїми заступниками. Кому «дістався» Ковель?
Юрій Погуляйко підписав розпорядження про розподіл функціональних обов'язків між головою, заступниками голови та керівником апарату Волинської обласної державної адміністрації.