1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі лікарі провели складну операцію на серці, яка тривала майже 8 годин

У Ковелі лікарі провели складну операцію на серці, яка тривала майже 8 годин

Центр кардіохірургії Ковельського МТМО запрацював на повну потужність. Упродовж останнього тижня вже проведено кілька складних операцій на відкритому серці та заплановані ще більше двадцяти до кінця місяця. Про це повідомляють на сторінці медичного об'єднання у Фейсбук.

Ковельське МТМО проводить висококваліфіковані операції на відкритому серці рівня спеціалізованих кардіохірургічних клінік та обласних закладів.

45-річному пацієнту, який скаржився на важкість дихання та неможливість вільно пересуватись по квартирі,
хірурги Ковельського МТМО протезували аортальний клапан. Чоловік народився з вадою серця - двостулковий аортальний клапан, до речі для повноцінного функціонування потрібно три стулки, та після перенесеного інфекційного ендокардиту у нього виникла поєднана аортальна вада з переважанням стенозу. Єдиним шансом на повноцінне життя була операція.

- Команда наших ковельських лікарів на чолі з завідувачем Центру кардіохірургії Танським Володимиром Георгійовичем успішно провели протезування аортального клапану - замінили пошкоджений аортальний клапан на механічний протез Planix 25. Операція тривала близько 8 год. Пацієнт наразі почуває себе задовільно та проходить реабілітацію. Вже будує активні плани на майбутнє та дуже вдячний лікарям за врятоване здоров’я та можливість жити повноцінним життям, - зауважують лікарі у дописі.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також