1. Головна
  2. Новини
  3. 15 липня у Ковелі відновить роботу громадський транспорт

15 липня у Ковелі відновить роботу громадський транспорт

Сьогодні відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Олег Кіндер. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Він поінформував присутніх, що відповідно до протокольного рішення Регіональної комісії ТЕБ та НС у Ковелі дозволено послаблення карантинних заходів. Ефективна робота відповідних служб щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції дала позитивні результати.

Це підтвердила і завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр. Вона повідомила, що епідемічна ситуація у місті останнім часом стабілізується. Впродовж вихідних зареєстровано один випадок захворювання на COVID-19.

Заступник начальника міськрайонного управління Держпродспоживслужби Ліна Мацан наголосила, що спеціалісти й надалі проводять моніторингові обстеження закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів. Складено 18 протоколів про притягнення винних до адмінвідповідальності.

Комісія вирішила відновити з 15 липня регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах. При цьому у салонах не повинно бути людей більше, ніж кількість сидячих місць, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та контроль за дотриманням маскового режиму пасажирами.

З 15 липня припиняються спеціальні пасажирські перевезення медичних працівників.

На період дії карантину й надалі призупинено рух міських маршруток, які здійснюють «соціальні перевезення», а саме за маршрутами: № 1 «Вул. Незалежності – Льонзавод», № 7 «Сільмаш - Вокзал - вул. Симоненка (ч/з Пошту)», № 8 «Вокзал - дачні масиви «Калина», Урожай», «Будівельник», «Машинобудівник»», № 19 «Сільмаш – Лісництво», № 22 «вул. Незалежності - Сільмаш» (ч/з Інтерпорт).

#МіськіМаршрути #Карантин

Коментарі

Читайте також