1. Головна
  2. Новини
  3. Молодь Ковеля, Черкас та Бердичева об’єдналась у спільному проєкті добрих справ

Молодь Ковеля, Черкас та Бердичева об’єдналась у спільному проєкті добрих справ

Молодь Ковеля, Черкас та Бердичева об’єдналась у спільному проєкті добрих справ. Три команди-учасниці з цих міст щотижня ставитимуть один одному та виконуватимуть нові соціально значимі для міста та громади завдання.

Участь у проєкті беруть: Молодіжний центр "Місто ідей" (м. Ковель), Молодіжний центр "М-Формація" (м. Бердичів), Обласний ресурсний молодіжний центр (м. Черкаси).

Минулого тижня команди познайомилися та отримали перше завдання від МЦ «М-Формація». Учасники успішно його виконали - прибирали у своєму місті територію біля місцевих водойм.

- Виклик прийнято. Ось і Молодіжний центр "Місто ідей" виконав перше завдання "Молодіжного батлу: ХТО КОГО?" Перше завдання невипадково пов'язане саме з екологією, адже ця проблема зараз найпоширеніша. Сподіваємося, що попри невелику кількість рук, ми впоралися із завданням та допомогли екосистемі р. Турії стати чистішою, - зазначають учасники проєкту.

Цього тижня молодь Ковеля вирішуватиме, якою важливою справою займатимуться молоді люди в різних містах. Стежити за подіями Молодіжного центру "Місто ідей" можна у соціальних мережах Фейсбук ideascitykovel та Інстаграм Ideas_city.Молодіжний центр "Місто ідей"


#МістоІдей

Коментарі

Читайте також