5 грудня - Міжнародний день волонтерів

Діяльністю, яку зараз прийнято називати волонтерською, люди займалися з давніх часів. Початком сучасного волонтерського руху в західних країнах зазвичай вважають створення Міжнародного комітету Червоного Хреста у 1859 році. Його ідеями стали керуватися волонтери по всьому світу.

Волонтерський червонохресний рух має хороші традиції і безліч добрих справ на своєму рахунку й у Ковелі. Червоний Хрест опікується одинокими, інвалідами, дітьми-сиротами та тими, хто опинився у скруті. Їм надають медичні послуги, сприяють у вирішенні різних соціально-побутових питань. Одяг, взуття, постіль, засоби особистої гігієни, медикаменти, продукти харчування — усе це отримують ті, хто потребує допомоги.
На фото: волонтери Ковельського медичного коледжу

До цьогорічного міжнародного дня інвалідів місцева організація Червоного Хреста України надала допомогу 27 особам — інвалідам дитинства.

З початком бойових дій на сході Червоний Хрест розширив напрямки своєї діяльності. Збирають та відправлять гуманітарну допомогу військовим в АТО, допомагають бійцям, які повернулися додому, їх сім'ям, родинам загиблих.

Нинішній міжнародний день волонтера голова Ковельської організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Стахорська зустрічає в клопотах. Вона перебуває зараз у Рівному, куди поїхала за гуманітарною допомогою. Як розповідає Людмила Севастьянівна, місцевий Червоний Хрест тісно співпрацює з волонтерами та благодійниками. Уже вдруге допомогу ковельчанам надає благодійна організація “Дотик”, яку очолює Віталій Білорус. Співпраця, започаткована нещодавно, має успішне продовження. Є спільне бачення вирішення проблем, однакові погляди на доброчинність. А ще — їх об'єднує порядність, безкорисливість та бажання допомагати. Саме такі риси й мають бути притаманними волонтерам, благодійникам.

На фото: під час відкриття приміщення. Серпень, 2016 рік.

Торік напередодні свята Незалежності України організація відзначила новосілля та уже другий рік поспіль працює в новому, добре облаштованому приміщенні на вулиці Грушевського, 12. Сюди можуть звернутися не лише ті, хто потрапив у скрутне становище. Тут чекають і на тих, хто має бажання долучитися до доброчинності чи зайнятися волонтерською дільністю. Ваша допомога і підтримка є досить важливою. Особливо зараз, напередодні новорічно-різдвяних свят.#Волонтери #ЧервонийХрест #Благодійність

У Ковелі працюватиме волонтер Корпусу Миру США в Україні Кесіді Кремтон

У Ковелі працюватиме волонтер Корпусу Миру США в Україні Кесіді Кремтон
Вона спільно з міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді реалізовуватиме проекти за напрямком «Молодіжний розвиток»

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Топ авторів:

Сусь НаталіяТетянка ГаврилюкKovelPostHalyna TkachukСкок ДмитроНікіта МудринецьРемонт ПКОлександр ФілонВасиль КовальчукСергій