1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відновлюють роботу ресторани, дитсадки, кінотеатр, готелі, фітнес-центри

У Ковелі відновлюють роботу ресторани, дитсадки, кінотеатр, готелі, фітнес-центри

Міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила послабити карантин, оскільки показник нових випадків коронавірусу COVID-19 знизився. Засідання відбулося сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кіндера. Про це йдеться у повідомленні офіційного сайту Ковельської міської ради.

Завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр повідомила, що інцидентність на сьогодні в місті - 14, 7, а ще тиждень тому цей показник був майже 34 (необхідно не більше 12).

- Ситуація у місті, як і загалом на Волині, поліпшується і це дає можливість потрохи повертатися до звичного життя, не забуваючи про дотримання карантинних вимог, - зауважив Олег Кіндер.

Враховуючи епідситуацію, члени комісії проголосували за деякі пом’якшення карантинних норм.

Зокрема, дозволено роботу закладів фізичної культури і спорту, басейнів, фітнес-центрів, стадіонів для проведення тренувань (крім групових занять більше ніж 10 осіб), закладів культури, кінотеатрів, музеїв.

Також мають право відновити роботу заклади громадського харчування (ресторани, кафе, бари). Щоправда, поки їх графік обмежено з 7.00 до 23.00.

Запрацюють і дитсадки. У Ковелі це будуть чергові ДНЗ №№2, 3, 11. Дітвору там зустрічатимуть з 22 липня.

Важливою умовою залишається обов’язкове дотриманням вимог, що встановлені головним санітарним лікарем України.

Подаємо витяг Протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

Відновити роботу суб’єктів господарської діяльності міста, зокрема:

1) роботу громадського харчування (нічних клубів, ресторанів, кафе, барів, тощо) з організацією дозвілля або без нього з 07. 00 до 23.00 год., за умови дотримання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 р. №32 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)» та за умови дотримання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020 р. №35 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)»;

2) роботу закладів, які надають послуги з розміщення (готелі, хостели, тощо), за умови дотримання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020 р. № 36 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в закладах, що надають послуги з розміщення на період карантину у зв’язку з поширенням короно вірусної хвороби (COVID-19)» та від 21.05.2020 р. № 22 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв’язку з поширенням короно вірусної хвороби (COVID-19)»;

3) роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, стадіонів, басейнів, фітнес-центрів для проведення тренувань (крім групових занять більше ніж 10 осіб), за умови дотримання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 р. №28 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури і спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) із змінами від 03.07.2020 р. №40»;

4) роботу закладів культури, кінотеатрів, атракціонів, музеїв тимчасових виставок та експозицій за умови дотримання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 01.07.2020 р. №38 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням короно вірусної хвороби (COVID-19)»;

5) роботу закладів дошкільної освіти за умови дотримання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. № 25 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час роботи дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)».


#Карантин

Коментарі

Читайте також

67 підприємців Ковеля подали заяви для отримання компенсації втрат за період карантину

67 підприємців Ковеля подали заяви для отримання компенсації втрат за період карантину
15 липня в центрі зайнятості під головуванням заступника міського голови Ігоря Прокопіва відбулось чергове засідання комісії з виплати допомоги з міського бюджету суб’єктам мікропідприємництва.