1. Головна
  2. Новини
  3. З 22 липня у Ковелі відкриють дитячі садки

З 22 липня у Ковелі відкриють дитячі садки

У Ковелі з 22 липня запрацюють три дитячих садка - №2, №3 та №11, які функціонуватимуть у літній період. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міськради.

До цього у місті готувалися заздалегідь, адже розуміли проблеми батьків, особливо працюючих. Проте епідемічна ситуація не дозволяла відкрити їх раніше. У зв’язку з послабленням карантинних заходів місцева комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла позитивне рішення з цього питання.

У названих закладах дошкільної освіти, відповідно до рекомендацій Головного санітарного лікаря України кожну групу зможуть відвідувати не більше 10-12 дітей. Працівники мають забезпечити дотримання протиепідемічних заходів. Серед яких – температурний скринінг, прийом дітей вихователями на вулиці, визначений порядок проведення дезінфекції, провітрювання, вологого прибирання тощо.

За кошти місцевого бюджету були придбані всі необхідні засоби для повноцінної безпечної роботи закладів. Потрібно лише кілька днів на закупівлю продуктів харчування.

Всього відвідувати ДНЗ зможуть 120 дітей.

#Освіта #Карантин

Коментарі

Читайте також

Ковельські освітяни здобули 19 нагород на виставці-конкурсі «Творчі сходинки педагогів Волині»

Ковельські освітяни здобули 19 нагород на виставці-конкурсі «Творчі сходинки педагогів Волині»
Серед переможців — не лише досвідчені вчителі, а й молоді педагоги з креативними ідеями, сучасним світоглядом. Найуспішнішими стали вчителі англійської мови, які отримали 5 дипломів.