1. Головна
  2. Новини
  3. Через придбане у Ковелі авто мешканець Хмельниччини пікетує прокуратуру ВІДЕО

Через придбане у Ковелі авто мешканець Хмельниччини пікетує прокуратуру ВІДЕО

Під будівлею обласної прокуратури у Луцьк Євген Шаповаленко з міста Кам’янець-Подільський, Хмельницької області влаштував одиночний пікет проти дій державної виконавчої служби Волині. Повідомляє Суспільне.

"Суспільному" пікетувальник розповів: 18 червня купив у чоловіка з Ковеля мікроавтобус. Коли транспортний засіб почав переоформляти на себе, виникли проблеми, які за словами Євген Шаповаленко, йому створили у державній виконавчій службі.

Зі слів жителя Хмельниччини, попередній власник мікроавтобуса у 2019 році мав проблеми через перевезення близько трьохсот кілограмів сиру через кордон. Вилучений товар вже рік не можуть утилізувати.

Зі слів виконавчої служби, утилізувати сир не можуть, бо ніде. Євген Шаповаленко каже, що не поїде з Луцька поки не буде відповідної реакції з боку виконавчої служби Волині. Каже: стоятиме під прокуратурою завтра, якщо проблему не вирішать, розпочне голодування.

Деталі - у сюжеті кореспондентів Суспільного.
#Прокуратура

Коментарі

Читайте також

У Ковелі вилучили 500 літрів контрафактного алкоголю

У Ковелі вилучили 500 літрів контрафактного алкоголю
Триває досудове розслідування. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товари. Вживаються заходи для притягнення осіб, причетних до незаконної діяльності, до відповідальності.