1. Головна
  2. Новини
  3. З початку року у Ковелі видали близько тисячі паспортів у формі ID-картки ВІДЕО

З початку року у Ковелі видали близько тисячі паспортів у формі ID-картки ВІДЕО

З початку року Ковельським районним відділом управління Державної міграційної служби в області видано близько тисячі паспортів громадянина України у формі ID-картки. Оформлення, виготовлення та видача таких документів не припиняється і в умовах карантину. Право мати паспорт у вигляді ID-картки має кожен громадянин України за власним бажанням, - зазначають у міграційній службі.

- Наймолодший, кого ми оформляли, була особа 14-річного віку, - розповіла головний спеціаліст Ковельського райвідділу ДМСУ Тетяна Пацалай. - Найстаршому заявнику, який звернувся за оформленням ID картки до нашого територіального підрозділу, був 90-річний громадянин. Усього за період карантину було оформлено 320 ID карток.


Документ має вигляд пластикової картки з чіпом, на якому зберігаються біометричні дані власника. Зокрема, цифрова фотографія, підпис та відбитки пальців. На відміну від паспорта у вигляді паперової книжечки, ніхто, крім власника, не зможе скористатися ID-карткою. Електронний паспорт також позбавляє необхідності носити з собою папірець з кодом платника податків.

- Не потрібно отримувати ідентифікаційний код в податковій службі. Працівником нашого відділу здійснюється запит дистанційно для отримання такого коду. Далі цей код вносять до паспорта громадянина України у вигляді ID картки, - зауважила Тетяна Пацалай.

Послуга ID-14 передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків, що є дуже зручно. Відтепер діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 15 хвилин часу на заповнення заяви. Послуга ID-14 безкоштовна.

Почастішали і звернення громадян за обміном старих паспортів-книжечок “радянського” зразка на сучасну ID-картку, — зазначають у міграційній службі. І просять громадян, які до них звертаються, дотримуватись правил карантину, встановлених МОЗ України.

#БіометричніДокументи #ЦНАП

Коментарі

Читайте також

За рік роботи сектору біометричних документів у Ковельському ЦНАПі видано понад 3 тисячі паспортів

За рік роботи сектору біометричних документів у Ковельському ЦНАПі видано понад 3 тисячі паспортів
Розташування сектору на першому поверсі з входом, обладнаним пандусом, дозволяє безперешкодно звертатися за оформленням біометричних документів людям з особливими фізичними потребами.

У Ковельському ЦНАПі запрацювала друга робоча станція для оформлення біометричних паспортів

У Ковельському ЦНАПі запрацювала друга робоча станція для оформлення біометричних паспортів
За три з половиною місяці, з часу встановлення першої станції, прийнято 884 відвідувачі. А за надання згаданих послуг до міського бюджету перераховано 123,5 тисячі гривень.