1. Головна
  2. Новини
  3. Стадіон «Локомотив»: на фінальній стадії - внутрішнє оздоблення, тривають роботи з благоустрою території

Стадіон «Локомотив»: на фінальній стадії - внутрішнє оздоблення, тривають роботи з благоустрою території

Про реконструкцію стадіону “Локомотив” міська влада неодноразово інформувала ковельчан. Роботи на цьому об’єкті не стихають з червня минулого року. Чи не найчастіше на “Локомотиві” зараз буває міський голова Олег Кіндер. Він особисто контролює хід будівництва, веде перемовини з учасниками програми, підрядниками, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Певну суму коштів на реконструкцію місто отримало у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС “Польща-Білорусь-Україна”. Та все ж основну частину грошей на будівництво спрямовано з міського бюджету. Партнерами Ковеля з реалізації проєкту є міста з однойменною назвою Щучин – у Польщі та Білорусі.

- Нещодавно поляки, вони головні розпорядники коштів, повідомили, що у зв’язку з пандемією ініціюють продовжити період реалізації грантового проєкту на чотири місяці. Дещо було затримане і фінансування. Найближчим часом другий транш європейських коштів має надійти, - розповідає останні новини Олег Олексійович. - У Ковелі першу і другу чергу будівництва до кінця жовтня маємо завершити.


Міський голова каже, що вже усі приміщення майже готові, на фінальній стадії - внутрішнє оздоблення. Зокрема, й для станції юних туристів. Вони матимуть окремий вхід, просторі світлі кімнати. Зараз заклад знаходиться в одній будівлі з дитячою художньою школою. Як тільки переїдуть, звільняться площі для маленьких художників.

Є тут і прекрасний зал для занять хореографією, проведення конференцій. Передбачені роздягальні для спортсменів. Збудована котельня, яка забезпечуватиме будівлю теплом. У підтрибунних приміщеннях змонтована спеціальна вентиляція, яка при потребі буде допомагати підтримувати необхідний температурний режим.

Активно зараз працюють і над благоустроєм. Встановлено паркан, облаштовано тротуар, готується стоянка для автотранспорту, ведеться будівництво під’їзних доріг.

- Хочемо поруч розчистити русло річки Турії. Але виготовлення і погодження проєктно-кошторисної документації вимагає певних процедурних моментів. Цей процес є досить розтягнутим в часі, тому початок робіт відтерміновується, - зауважив Олег Кіндер. [b]- Маємо надію, що все ж у цьому році ми доведемо справу до кінця. Та й вірю, що крім центру діалогу культур, на місці колишнього “Локомотиву” буде зведено і повноцінний стадіон. Але це уже плани на перспективу.
#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз

Коментарі

Читайте також

Будівництво на стадіоні «Локомотив» у Ковелі ведеться з дотриманням графіка

Будівництво на стадіоні «Локомотив» у Ковелі ведеться з дотриманням графіка
Про це повідомили під час наради з питань реалізації спільного міжнародного проєкту, яку провів міський голова Олег Кіндер, - пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У Ковелі планують розчистити ділянку русла Турії в районі стадіону «Локомотив»

У Ковелі планують розчистити ділянку русла Турії в районі стадіону «Локомотив»
На виготовлення проектно-кошторисної документації з міського бюджету виділили 199 тисяч гривень. Такі заходи необхідні в рамках проведення реконструкції майбутнього спортивно-мистецького об'єкту.