1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують розчистити ділянку русла Турії в районі стадіону «Локомотив»

У Ковелі планують розчистити ділянку русла Турії в районі стадіону «Локомотив»

У міському бюджеті Ковелі передбачили 199 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на розчищення окремої ділянки русла річки Турія в районі стадіону «Локомотив». Відповідне рішення прийняли депутати міської ради під час сесійного засідання, яке відбулось 26 березня.

Обранці громади внесли зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі на 2019-2022 роки, доповнивши заходи новим пунктом.

Розчищення ділянки водойми пов'язане з реконструкцією стадіону «Локомотив», яка відбувається в рамках програми транскордонного співробітництва ЄС, і необхідне для підтримки сприятливого гідрологічного режиму річки.#Локомотив #МіськийБюджет #Проекти #ЄвропейськийСоюз #Депутати #СесіяМіськоїРади

Коментарі

  • ...
    І знову мільйони підуть... Не зрозуміло одне. В добробуті є техніка якою можна чистити. Є люди які ходять на роботу і частина з них думають як то зашаритись щоб робочий день пролетів. Чому не можна щоб їх робочий день проходив не в гаражах добробуту а саме на чищенні річки? Практично додаткових коштів виділяти не потрібно адже техніка є і люди є які вже отримують зарплату. Максимум на що потрібно виділити буде гроші так це на паливо для техніки. І все... Ніяких захмарних мільйонів... Але ж це Україна... Тут на всьому потрібно нажитися.
    Відповісти

Читайте також

Міський голова Олег Кіндер пропонує ковельчанам обрати нову назву для «Локомотиву»

Міський голова Олег Кіндер пропонує ковельчанам обрати нову назву для «Локомотиву»
Після реконструкції новий об'єкт буде не лише спортивним, а стане культурно-мистецьким центром. Тут зможуть реалізовувати свої творчі здібності та розвивати фізичні можливості ковельчани різного віку.

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи
Об’єкт реконструюють у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС. Створення умов для функціонування центру діалогу культур потребує значних фінансових ресурсів, тому будівництво розраховане на кілька років.