1. Головна
 2. Новини
 3. Міський голова Олег Кіндер пропонує ковельчанам обрати нову назву для «Локомотиву»

Міський голова Олег Кіндер пропонує ковельчанам обрати нову назву для «Локомотиву»

Звітуючи перед громадою Ковеля та відповідаючи на запитання присутніх, міський голова Олег Кіндер закликав ковельчан долучитися до вибору майбутньої назви нового об'єкту, який постане на базі стадіону «Локомотив».

Нагадаємо, що у Ковелі триває реалізація міжнародного проекту, який передбачає створення центру діалогу культур в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Після реконструкції об'єкт буде не лише спортивним. Тут зможуть реалізовувати свої творчі здібності та розвивати фізичні можливості ковельчани різних вікових категорій.

Проектом передбачено на базі стадіону «Локомотив» відкриття культурно-мистецького та спортивного центру. Підтрибунні приміщення матимуть багатофункціональне призначення з багатоцільовими залами для проведення конференцій, занять танцями, спортивних і туристичних гуртків та секцій, будуть навчальні кімнати, гардеробні з санвузлами, адміністративні та підсобні приміщення.

- Загальна кошторисна вартість робіт з будівництва стадіону та об'єктів усього комплексу становить понад 100 млн грн. Перший етап - будівництво трибун і підтрибунних приміщень. Другий етап передбачає будівництво комунікацій, інфраструктури: водогони, каналізація, електромережі, під'їзні дороги, майданчики для автомобілів та ін. Третій етап - проектні роботи спортивних та легкоатлетичних полів, бігових доріжок. Збудувавши усе це, кінцева цифра усього об'єкта сягне 100 мільйонів, - зауважив міський голова.

Нині на будівництво поля та спортивних майданчиків коштів нема. Проте Олег Кіндер сподівається, що Ковелю вдасться залучити державне фінансування та стати учасником проєкту щодо будівництва ста стадіонів в Україні, анонсованого прем'єр-міністром. Перемовини щодо цього міський голова уже провів з народним депутатом України Степаном Івахівим.

Сьогодні напрацьовуються варіанти щодо майбутньої назви нового об'єкту, тож принагідно міський голова запросив ковельчан долучитися до цього процесу та подавати свої пропозиції у відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв'язків з громадськістю (каб 214 та 215, вул. Незалежності,73).#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз #ОлегКіндер

Коментарі

 • Анатолій
  "ЛОКОМОТИВ 2.0"
  Подвійний зміст:

  1) 2 -га оновлена версія стадіону
  2) 2020 рік
  Відповісти
 • Сергій
  Ковель Арена
  Відповісти

Читайте також

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи
Об’єкт реконструюють у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС. Створення умов для функціонування центру діалогу культур потребує значних фінансових ресурсів, тому будівництво розраховане на кілька років.

Через коливання курсу гривні Ковель втратив понад мільйон гривень на проєкті реконструкції «Локомотиву»

Через коливання курсу гривні Ковель втратив понад мільйон гривень на проєкті реконструкції «Локомотиву»
Проте, Ковель йде на крок попереду своїх міст-партнерів (білоруського та польського Щучинів) у виконанні робіт з реконструкції об'єктів. Про це під час сесії міської ради повідомив міський голова Олег Кіндер.