1. Головна
  2. Новини
  3. Міський голова Олег Кіндер зустрівся з партнерами спільного міжнародного проєкту

Міський голова Олег Кіндер зустрівся з партнерами спільного міжнародного проєкту

Вчора, 11 лютого, відбулася робоча зустріч учасників спільного міжнародного проєкту «Транскордонні центри діалогу культур» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки, який реалізується за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Як відомо, партнерами Ковеля є міста з однойменною назвою Щучин – у Польщі та Білорусі. У всіх на основі існуючих спортивних об’єктів будуть функціонувати спеціальні культурні центри. У нас - на базі колишнього стадіону «Локомотив».

Для обговорення подальших кроків з реалізації проєкту у наше місто прибули бурмістр польського Щучина Артур Кучинські, заступник голови білоруського Щучинського районного виконавчого комітету Олена Пасюта, координатори й спеціалісти з розрахунків.

З ними зустрівся міський голова Олег Кіндер. Олег Олексійович поінформував, що у Ковелі роботи на об’єкті ведуться згідно плану, вони не припинялись і в зимовий період, а з настанням тепла будуть активізовані.

Про стан своїх справ розповіли інші учасники проєкту. Також було узгоджено подальші зустрічі, які мають відбутись у містах Польщі, Білорусі, України.

Потому всі побували на стадіоні «Локомотив», де і зводиться сучасний спортивно-культурний комплекс з глядацькими трибунами на дві тисячі місць, конференц-залом. Згодом буде проведено благоустрій території, облаштовано парковки. Передбачені там у майбутньому легкоатлетичні доріжки та футбольне поле. Варто зауважити, що у партнерів Ковеля проводиться лише реконструкція діючих об’єктів, у нас — нове будівництво. У цьому році планується святкове відкриття транскордонних центрів діалогу культур у кожному з трьох міст.#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи
Об’єкт реконструюють у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС. Створення умов для функціонування центру діалогу культур потребує значних фінансових ресурсів, тому будівництво розраховане на кілька років.

Через коливання курсу гривні Ковель втратив понад мільйон гривень на проєкті реконструкції «Локомотиву»

Через коливання курсу гривні Ковель втратив понад мільйон гривень на проєкті реконструкції «Локомотиву»
Проте, Ковель йде на крок попереду своїх міст-партнерів (білоруського та польського Щучинів) у виконанні робіт з реконструкції об'єктів. Про це під час сесії міської ради повідомив міський голова Олег Кіндер.

У Ковелі завершують монтувати накриття над глядацькими трибунами стадіону «Локомотив»

У Ковелі завершують монтувати накриття над глядацькими трибунами стадіону «Локомотив»
Монтують залізобетонні конструкції, де будуть влаштовані сидіння. У новозведених підтрибунних приміщеннях штукатурять стіни, заливають бетонну стяжку, встановлюють вікна у роздягальнях.