1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі завершують монтувати накриття над глядацькими трибунами стадіону «Локомотив»

У Ковелі завершують монтувати накриття над глядацькими трибунами стадіону «Локомотив»

У Ковелі триває реконструкція стадіону “Локомотив”. Цієї осінньої пори на об’єкті кипить робота. Будівельники ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536» у новозведених підтрибунних приміщеннях штукатурять стіни, заливають бетонну стяжку, встановлюють вікна у роздягальнях. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Також завершують монтувати накриття над глядацькими трибунами та залізобетонні конструкції, де будуть влаштовані пластикові сидіння.

Нагадаємо, що це перший етап будівництва. Його кошторисна вартість 32, 5 мільйона гривень. Саме на це Ковель отримав європейські гроші — понад 826 тисяч євро. Решту буде спрямовано з бюджету міста.

Ковель разом з польським та білоруським містами-тезками - Щучин, виграли фінансування на реалізацію спільного міжнародного проєкту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу. Він передбачає створення такого культурного центру саме на базі стадіону «Локомотив».

Розпочато роботи і другого етапу — нове будівництво мереж електропостачання, водопостачання, каналізації та водовідведення. Їх вартість — понад 38 мільйонів гривень. Майже вісім - передбачено у місцевій казні на цей рік. Місто розраховує отримати субвенцію з Державного бюджету.

У Ковелі сподіваються, що крім центру діалогу культур, на місці колишнього “Локомотиву” буде зведено і повноцінний стадіон з легкоатлетичними доріжками, здійснено благоустрій території, облаштовано парковки.


#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз

Коментарі

  • Володимир Кравчук
    Чи будуть корти для ігри БОЧА для осіб,які переміщаються на кріслах колісних.
    Відповісти

Читайте також

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»
Далі збудують нові мережі електропостачання, водопостачання, під’їзні шляхи. І завершать капітальним ремонтом спортивних споруд: футбольного поля з легкоатлетичними доріжками. У Ковелі презентували міжнародний проект.