1. Головна
  2. Новини
  3. На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи

У ці зимові дні не припиняються роботи на стадіоні «Локомотив». Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Працівники ПрАТ "Луцьксантехмонтаж №536" продовжують заливати залізобетонні конструкції, де будуть влаштовані сидіння.

Начальник дільниці Іван Смолярчук розповів, що постійно на об’єкті задіяно 10-15 будівельників. При настанні тепла вони займуться внутрішніми роботами. До слова, ще восени у новозведених підтрибунних приміщеннях поштукатурили стіни, залили бетонну стяжку, встановили вікна.

Разом з тим, інший підрядник — ПП “МП Нововолинськсантехмонтаж” завершив прокладання мереж водопостачання, каналізації та електрозабезпечення. На сьогодні вони зайняті благоустроєм: завозиться пісок для планування території, де згодом буде викладено бруківку.

Нагадаємо, об’єкт реконструюють у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС “Польща-Білорусь-Україна”. Партнерами Ковеля з реалізації проєкту є однойменні міста Щучин – у Польщі та Білорусі.#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз

Коментарі

Читайте також

Через коливання курсу гривні Ковель втратив понад мільйон гривень на проєкті реконструкції «Локомотиву»

Через коливання курсу гривні Ковель втратив понад мільйон гривень на проєкті реконструкції «Локомотиву»
Проте, Ковель йде на крок попереду своїх міст-партнерів (білоруського та польського Щучинів) у виконанні робіт з реконструкції об'єктів. Про це під час сесії міської ради повідомив міський голова Олег Кіндер.

У Ковелі завершують монтувати накриття над глядацькими трибунами стадіону «Локомотив»

У Ковелі завершують монтувати накриття над глядацькими трибунами стадіону «Локомотив»
Монтують залізобетонні конструкції, де будуть влаштовані сидіння. У новозведених підтрибунних приміщеннях штукатурять стіни, заливають бетонну стяжку, встановлюють вікна у роздягальнях.