1. Головна
  2. Новини
  3. У ковельській «Просвіті» поліпшують умови для занять спортсменів і танцюристів

У ковельській «Просвіті» поліпшують умови для занять спортсменів і танцюристів

У народному домі “Просвіта” ремонтують роздягальні для спортсменів та тих, хто займається хореографією. Про це розповіли на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Після послаблення карантину деякі гуртки уже потрохи відновлюють свою роботу і приємним сюрпризом для юних танцюристів стали оновлені роздягальні. Там поклеїли шпалери, пофарбували підлогу. Планують з часом закупити нові вішаки та лавки. Загалом дбають, аби дітям було затишно і зручно.

А тих, хто відвідує спортивні секції, чекає ще й нова душова кімната, де замінили плитку та сантехніку. Кошти на роботи були спрямовані з міського бюджету.

Аби місцеві таланти мали хороші комфортні умови для презентації своєї творчості, а глядачі з радістю приходили на заходи, впродовж кількох років ведеться реконструкція закладу.

“Просвіта” зазнала кардинальних змін. Там відремонтовані всі приміщення: фойє, глядацький зал, зали для репетицій і тренувань, сцена, кабінети, коридори, костюмерна. Нині усіх зустрічає вишуканий сучасний заклад культури.


#Просвіта

Коментарі

Читайте також