1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі лікарі замінили 60-літній жінці колінний суглоб

У Ковелі лікарі замінили 60-літній жінці колінний суглоб

Вже вдруге за пів року лікарі-ортопеди-травматологи Ковельського МТМО виконали тотальне ендопротезування колінного суглоба, - повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

60-річна пацієнтка вже 10 років скаржилась на значне порушення ходи та, як наслідок, обмежену здатність пересуватись. Причина погіршення стану здоров'я жінки - деформуючий артроз обох колінних суглобів ІІІ ступеня, який лікується лише оперативним шляхом.

Для цього бригада лікарів на чолі з завідувачем відділення травматології Ковельського МТМО виконала тотальне ендопротезування правого колінного суглоба. Операція тривала лише 2 години. Уражений суглоб замінили на якісний та сучасний ендопротез виробництва США. Уже на третій день пацієнтка змогла самостійно вільно пересуватись.

- Кожна нова операція, виконана у стінах Ковельського МТМО, - це ще одне врятоване життя та комфорт наших пацієнтів, - зауважують у лікарні.
#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі лікарі провели складну операцію на серці, яка тривала майже 8 годин

У Ковелі лікарі провели складну операцію на серці, яка тривала майже 8 годин
Центр кардіохірургії Ковельського МТМО запрацював на повну потужність. Фахівці проводять висококваліфіковані операції на відкритому серці рівня спеціалізованих кардіохірургічних клінік.