1. Головна
  2. Новини
  3. Ковель потрапив у зелену карантинну зону. Які обмеження ще діятимуть?

Ковель потрапив у зелену карантинну зону. Які обмеження ще діятимуть?

В уряді затвердили розподіл України на зелену, жовту, помаранчеву й червону карантинні зони залежно від епідемічної ситуації. Таке рішення прийняли під час засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, - пише ВолиньРоst з посиланням на МОЗ України.

Так, на Волині до червоної зони, де ситуація із поширенням коронавірусної інфекції є найгірша, віднесли місто Луцьк. До помаранчевої зони увійшли Луцький і Любешівський райони. Жовта зона - місто Нововолинськ, а також Горохівський, Ківерцівський, Локачинський, Маневицький і Турійський райони. Невказані райони та міста області увійшли до зеленої карантинної зони, тобто на цих територіях епідситуація є найкраща.

Нагадуємо, що з 1 серпня набуває чинності постанова Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Це рішення почне працювати з 3 серпня.

Зазначимо, залежно від карантинної зони, в кожному районі та місті обласного значення діятимуть різні обмеження та заборони.

Зелена зона передбачає:

— перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;

— проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

— кінотеатри із заповненістю на 50%;

— перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Через складну епідемічну ситуацію Луцьк опинився у червоній карантинній зоні. Відповідно до цього, в обласному центрі забороняється робота громадського транспорту, кафе, ресторанів, ТРЦ, відвідування навчальних закладів, спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури та ін.

Візуалізація епідемічних показників на рівні районів та міст обласного значення

#Карантин

Коментарі

Читайте також