1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі тривають профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху

У Ковелі тривають профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху

Тривають профілактичні заходи в рамках місячника безпеки дорожнього руху. Повідомляє Ковельський відділ поліції Волинської області. Екіпажі секторів реагування патрульної поліції Ковельського відділу поліції проводять роз’яснювальну роботу з кермувальниками транспортних засобів. Мета заходів – уникнення аварійних ситуацій на дорогах за участю водіїв різного виду транспорту.

Особливу увагу поліцейські приділятимуть профілактиці правопорушень, що можуть призвести до ДТП. Наряди поліції орієнтовані на виявлення серйозних порушень Правил дорожнього руху як водіями транспортних засобів, так і пішоходами та велосипедистами.

Зокрема, йдеться про виявлення фактів керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, виїзду на смугу зустрічного руху, порушення водіями швидкісного режиму.

Також правоохоронці звертатимуть увагу на дотримання учасниками дорожнього руху правил обгону, проїзду перехресть і пішохідних переходів, користування ременями безпеки або мотошоломами, перевезення пасажирів, зокрема – дітей.


#НаціональнаПоліція #ДТП

Коментарі

Читайте також