1. Головна
  2. Новини
  3. Ремонт траси Київ-Ковель-Ягодин обійдеться майже у 105 мільйонів

Ремонт траси Київ-Ковель-Ягодин обійдеться майже у 105 мільйонів

Волинські дорожники дозволили віддати на субпідряд не більше 40% зі 104 мільйонів на ремонт київської траси.

Служба автомобільних доріг у Волинській області 4 грудня за результатами тендерів уклала дві угоди з ТОВ «Луцькавтодор-Сервіс» про реконструкцію автодороги державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин за 104,00 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», – пише інформаційний сайт Прибужжя "Кордон".


До кінця 2018 р. виконають залишки обсягів робіт на ділянці траси довжиною 3,4 км. Гарантійний строк на штучні споруди і земляне полотно становить десять років, а на дорожній одяг – п’ять років. Генпідрядник має самостійно виконати не менше 60% робіт, тобто субпідрядників дозволено залучати для робіт не більше, ніж на 40% вартості договору. Однак «Луцькавтодор-Сервіс» повідомив, що не планує залучати субпідрядників з обсягом робіт більше 20%.

За підсумковою відомістю ресурсів, суміш ЩМА-15 замовили по 1 995 грн./т. (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки). У вересні на тендері Хмельницької САД вона коштувала на чверть дешевше – 1 627 грн./т.

Афальтобетон щільний дрібнозернистий типу Б марки 1 з поверхнево-активними речовинами коштує 1 850 грн./т, щільний дрібнозернистий типу Б марки 1 – по 1 655 грн./т, а пористий крупнозернистий марки 1 – 1 620 грн./т.

Елементи фасонні добірні з оцинкованої сталі коштують 30 тис грн./т, що дешевше від нещодавніх тендерів, наприклад, Тернопільської міськради і Київської САД.

Природний рядовий пісок коштує 59 грн./куб. м, а щебенево-піщана суміш С-5 М1000 – 125 грн./куб. м, що дешевше ринку та інших тендерів.

Чорний гарячий щебінь фракції 20-40 мм замовили по 880 грн./т, а холодний пластик «Сигнакул ХП» – по 72 грн./кг.

На заробітну плату піде 866 тис грн., тобто відсоток загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще піввідсотка – 389 тис грн.

Ціна угоди на піввідсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 104,37 млн грн.

#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Майже 6 мільйонів гривень пішло на ремонт дороги міжнародного значення у Ковелі

Майже 6 мільйонів гривень пішло на ремонт дороги міжнародного значення у Ковелі
Домовлялися про співфінансування 50/50 з обласного та міського бюджетів, проте Волинська ОДА своїх зобов’язань не виконала і Ковелю довелось додатково залучати ще 1,8 млн.грн., аби розрахуватись з підрядником