1. Головна
  2. Новини
  3. Як підготувати дитину до 1 класу? Поради ковельських педагогів

Як підготувати дитину до 1 класу? Поради ковельських педагогів

1 вересня поріг школи переступлять першокласники. У Ковелі координація спільних дій педагогів і батьків відбувається в онлайн режимі, багато зроблено задля створення сучасного, інноваційного простору освіти Нової української школи.

Карантинні обмеження внесли корективи до організації освітнього процесу і, на жаль, цього року майбутні першокласники не змогли пройти традиційну тижневу підготовку. Тому надзвичайно велика роль батьків у забезпеченні успішного старту дитини у шкільне життя. Для цього їм стануть у нагоді рекомендації фахівців.

До початку нового навчального року залишилося зовсім мало часу. Варто потурбуватися, щоб дитина звикала до занять у школі і нового режиму дня.

Чудово, якщо ваш син або донька полюблять школу, тоді вони із задоволенням будуть навчатися. Ваша перша вчителька зробить усе можливе для цього, бо ж вона цілий рік наполегливо готувалась до роботи у Новій українській школі, а ви допоможіть і налаштуйте позитивно свого малюка.

Інтелектуальна підготовка до школи - запорука успішного навчання! Переконайтесь, у здатності дитини:
• аналізувати, узагальнювати, визначати властивості об’єктів,
встановлювати причинно-наслідкові, часові, просторові зв’язки ditvora.com.ua/gotovnist-dytyny-do-shkoly-skladovi-uspishnogo-navchannya
• до математичних уявлень (операції з числами в межах 10, знання назв основних геометричних фігур)
• знання алфавітної назви букв та їх звукового значення
• знання казок, віршів, приказок, загадок
• вміння здійснювати звуковий аналіз слова, володіння елементами грамоти
• загальна обізнаність, ознайомлення з навколишнім світом ir.lib.vntu.edu.ua/bitstream/handle/123456789/12856/klochko_gotovn_dutunu_do_navch.pdf
• вміння копіювати зі зразка ( діяти за зразком).
• розвиток дрібної моторики рук ( малювання, вирізання, ліплення, пальчикова гімнастика) studopedia.ru/16_35977_Intelektualna-gotovnist-ditini-do-navchannya-v-shkoli.html

Якщо ваша дитина ще чогось не знає і щось не вміє, то не засмучуйтесь і не панікуйте! Школа неодмінно навчить – це її завдання. Головне, щоб дитина була відкритою і готовою до сприйняття нового.

Шановні батьки! Підтримайте прагнення доньки чи сина стати школярем. Ваша щира зацікавленість у шкільних справах і турботах, серйозне ставлення до перших досягнень і можливих труднощів допоможуть вашому першокласникові підтвердити значимість його нового статусу і праці, зроблять успішним та щасливим.


Управління освіти


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради


#Освіта

Коментарі

Читайте також