1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські школярі відпочивали на Азовському морі завдяки партнерському проєкту в галузі освіти

Ковельські школярі відпочивали на Азовському морі завдяки партнерському проєкту в галузі освіти

Ковельські школярі разом з директором ЗЗСО №9 Сергієм Бідненком відпочивали та навчались у пансіонаті «Троянда» (с. Мелекіне, Донецької обл.) на Азовському морі в рамках проєкту «Оздоровлюємось спілкуючись». Поїздка стала можливою за сприяння Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Крок громад» та відповідно до підписаної Угоди про партнерство та співпрацю між ЗЗСО №9 м. Ковеля та загальноосвітньою школою с. Республіка Нікопольського району Донецької області.

Разом з юними ковельчанами на Донеччині побували й їхні однолітки з інших населених пунктів, зокрема Нікольського.

Крім оздоровлення та спілкування, учасники пройшли навчання за курсу «Робототехніка в навчальному закладі», яке провів директор школи № 9 м. Ковеля Сергій Бідненко. Під час перебування на відпочинку партнери обговорили й подальші напрямки співпраці в галузі освіти та дозвілля. Поспілкувались і лідери шкільного самоврядування навчальних закладів.

- Найважливіші наші напрямки діяльності та проєкти - "Майбутнє громад", "Основа знань", "Малеча громад", пов'язані з розвитком дітей. І проект "Оздоровлюємось спілкуючись" - саме про це. Особливо цього року. Щиро вдячні головам та депутатам наших рад, нашим друзям з м. Ковель, всім, хто долучився, підтримав та допомагав. Саме заради таких моментів ми працюємо..., - зауважують на сторінці Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування "Крок громад" у Фейсбук.
#Дозвілля #Освіта #Відпочинок

Коментарі

Читайте також