1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі пройде Всеукраїнський табір «Хорунжий», який фінансуватиме Міністерство молоді та спорту

У Ковелі пройде Всеукраїнський табір «Хорунжий», який фінансуватиме Міністерство молоді та спорту

П’ять масштабних всеукраїнських молодіжних таборувань цьогоріч пройдуть на Волині, - повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Мінмолодьспорт профінансує одразу 5 проєктів, ініційованих молодіжними громадськими організаціями області, які стали переможцями загальнодержавного конкурсу. Питання їх реалізації обговорив сьогодні голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко з фахівцями, котрі реалізовують державну молодіжну політику.

Особливо важливим, зазначив Юрій Погуляйко, є те, що усі проєкти-переможці стосуються національно-патріотичного виховання та ініційовані авторитетними молодіжними громадськими формуваннями: ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс», ВОО «Студентське Братство Волині», обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді та Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк.

У зв’язку з оголошенням карантину проєкти реалізовуватимуться на території області упродовж серпня – грудня.

Зокрема, у серпні у Ковелі на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбудеться Всеукраїнський табір "Хорунжий" імені полковника Армії УНР П. Болбочана. Під час якого пройдуть навчання з організації військово-патріотичних та національно-патріотичних заходів, заняття для молоді із домедичної підготовки, відпрацювання основ військово-спортивної підготовки, історичні гутірки, сплави на плотах, навчання із виживання та орієнтування на місцевості, вправи зі стрільб на базі 14 окремої механізованої бригади.

У вересні в урочищі Гайове Ківерцівського району пройде всеукраїнська теренова гра „Звитяга“. Учасники з усіх куточків України отримають практичні базові туристичні навички, ведення розвідки в лісових умовах, пройдуть тренінги з надання першої домедичної допомоги і тактичної медицини у польових умовах.

Ще три проєкти, а саме: «Шляхами звитяг» (патріотичний захід, де учасники добираються різними групами в одну точку на велосипедах, пішки та по воді); «Доброволець» (екстремальні туристичні змагання); «Стежками УПА» (змагання з орієнтування, де контрольною точкою є історичний пункт) відбудуться упродовж серпня-грудня.

#Дозвілля

Коментарі

Читайте також

Молодіжний центр «Місто ідей» пропонує подорожувати Україною та світом онлайн

Молодіжний центр «Місто ідей» пропонує подорожувати Україною та світом онлайн
На період карантину у мережі відкрито безкоштовні віртуальні тури. Отож, урізноманітнити своє дозвілля можна з допомогою цієї статті з активними посиланнями на інтернет-ресурси.