1. Головна
  2. Новини
  3. Молодіжний центр «Місто ідей» пропонує подорожувати Україною та світом онлайн

Молодіжний центр «Місто ідей» пропонує подорожувати Україною та світом онлайн

Усі ми любимо подорожувати: хто в село до бабусі з дідусем чи батьків, хто до українських мальовничих Карпат, хтось уже забронював відпочинковий тур до сонячних берегів Чорного, Середземного чи, можливо, Егейського морів на це літо, а у кого уже "згоріли" заплановані весняні подорожі за кордон через спалах COVID-19 у світі. Що ж літо уже так близько і ми усі сподіваємось, що пандемія COVID-19 знизить свої оберти та не зруйнує наші плани на літо. А сьогодні, коли усі ми в цілях безпеки для свого здоров'я маємо залишатись вдома та "мандруємо" лише в межах своєї квартири чи будинку, команда Молодіжного центру "Місто ідей" запрошує "подорожувати" онлайн.

На період карантину чимало популярних українських та всесвітньо відомих закладів культури відкрили для відвідувачів безкоштовні віртуальні тури. Отож урізноманітнити своє дозвілля на карантині та спробувати віртуальні подорожі можна прямо з допомогою цієї статті!

Команда молодіжного центру "Місто ідей" з різних інтернет ресурсів зібрала для вас чудові варіанти для онлайн турів. Проводьте час на карантині з користю та збагачуйтесь культурно прямо зі свого дивану.

Подорожуй онлайн Україною разом з Ukrainer
- https://www.youtube.com/ukrainernet

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.
Наявність у музейній колекції надзвичайно вартісних та унікальних пам'яток мистецтва забезпечила музею славу далеко за межами країни. В підмурках музею і картинної галереї лежить приватна збірка родини Ханенків і колекція картин, що зібрав вчений-хімік В. О. Щавинський
Віртуальна прогулянка експозиціями доступна онлайн на сайті музею.

Сайт: https://khanenkomuseum.kiev.ua/uk/golovna

Віртуальний тур: https://khanenkomuseum.kiev.ua/uk/pro-musey/virtualnyi-tur

Квест-музей «Сила підпису»- тут зібрали унікальні документи, які визначали долю нашої держави впродовж віків — від універсалу Івана Виговського до Акта проголошення незалежності України. https://sk.ua/uk/sila-pidpisu/

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького.
Національний художній музей, одна з найвизначніших в Україні скарбниць пам'яток вітчизняної культури і мистецтва.

Сайт музею: https://nml.com.ua/en/

Віртуальний тур: https://museum-portal.com/ua/museum/national-museum-of-a-sheptytsky

Музей західного і східного мистецтва.
Це муніципальний музей в Одесі, один із найкращих художніх музеїв сучасної України.

Сайт музею: http://museum.odessa.ua/

Віртуальний тур: http://museum.odessa.ua/o-nas/


Національний художній музей України. Один із найбільших і найстаріших в країні.

Сайт музею: http://old.namu.kiev.ua/ua/gallery/whole-gallery.html

Віртуальний тур: https://museum-portal.com/ua/museum/national-art-museum-of-ukraine

Галерея Уфіцці, Флоренція

Відвідати знаменитий музей мріють мільйони шанувальників мистецтва. Ще б пак - в залах галереї Уффіці зібрані найяскравіші і значні творіння Ренесансу: картини Ботічеллі, Леонардо Да Вінчі, Данте, Мікеланджело, Бокаччо та інших титанів Відродження.

Переглянути онлайн колекції галереї запрошують тут: https://www.uffizi.it/mostre-virtuali

Театр-музей Сальвадора Далі у Лондоні.

Захоплюючі виставки бездоганного художника-сюрреалиста уже незабаром будуть доступні для відвідувачів онлайн. Будьте першими, хто "торкнеться" поглядом однієї з найбільших і найрізноманітніших колекцій автора.

Подивитися екскурсію можна за посиланням: salvador-dali.org

Лувр, Париж.

Такий омріяний і такий прекрасний Лувр тепер доступний кожному. А ви знали, що Лувр ввжається найбільш відвіждуваним художнім музеєм світу? Тільки у минулому році музей відвідали понад 10 мільйонів осіб.

Віртуальний тур музеєм відкритий тут: https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne

Британський музей, Лондон

Цей музей входить в топ музеїв усього світу. Тут зберігаються експонати різних народів з найдавніших епох до наших днів. Він другий за відвідуваністю художній музей в світі після Лувру.

Переглянути онлайн колекції музею можна тут: https://www.britishmuseum.org/collection

Музей Прадо, Мадрид

Це один з великих і найбільш значущих музеїв європейського образотворчого мистецтва, що містить багату колекцію робіт з 12 по 19 століття, засновану на колишній королівській колекції.

Переглянути онлайн колекції музею запрошують тут: https://www.museodelprado.es/en/the-collection

Давно мріяли побувати у Храмі Гроба Господнього?

Не відкладайте на завтра - скористайтеся можливістю онлайн відвідати християнську святиню.

Православна соціальна мережа «Еліца» запустила проект - «Віртуальне паломництво». Сайт зручний у користуванні, а ваш тур супроводжується голосовими описами, як і при реальній екскурсії.
"Віртуальне паломництво" доступно тут: https://3dtuor.ru/?fbclid=IwAR2PYUji7

На онлайн платформі Dubai 360 доступні для відвідувачів віртуальні тури. Тут можна не тільки «відвідувати» музеї, а й милуватися прекрасними краєвидами міста.

Віртуальний тур найбільшим містом ОАЕ доступний тут:
https://www.dubai360.com/scene/375-above-atlantis-the-palm-hotel-palm-jumeirah/en

Що ж, досить непогана підбірка, як для альтернативи реальним подорожам у період карантину. Проводьте час з користю та збагачуйтеся культурно використовуючи сучасні діджитальні інструменти в мережі інтернет.

Також підписуйтесь на оновлення Молодіжного центру "Місто ідей" у соціальних мережах (facebook Молодіжний центр Місто ідей, Instagram Ideas_city) тут для вас організовують цікаві вікторини, семінари, тренінги, діляться найсвіжішими новинами про можливості на період карантину у сфері громадянської освіти, розвитку волонтерства, культурного збагачення тощо у Телеграм каналі.#МістоІдей #Дозвілля #Карантин

Коментарі

Читайте також

Про можливості дозвілля для молоді під час карантину інформує Молодіжний центр "Місто ідей"

Про можливості дозвілля для молоді під час карантину інформує Молодіжний центр "Місто ідей"
Молодь Ковеля запрошують взяти участь у всеукраїнській євровікторині-2020. завдяки якій можна не лише перевірити свої знання про Європейський Союз, а й виграти подарунки від Представництва ЄС в Україні.

Молоді Ковеля пропонують перевірити свої знання про COVID-19 за допомогою онлайн тестування

Молоді Ковеля пропонують перевірити свої знання про COVID-19 за допомогою онлайн тестування
Молодіжний центр «Місто ідей» продовжує працювати з підлітками та молоддю дистанційно у соціальних мережах, допомагаючи з користю проводити час в умовах карантину.