1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі хочуть збудувати СТО з торгово-офісними приміщеннями. Триває обговорення документації

У Ковелі хочуть збудувати СТО з торгово-офісними приміщеннями. Триває обговорення документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення станції технічного обслуговування автомобілів з торгово-офісними приміщеннями по вулиці Василя Стуса, 25 в місті Ковелі Волинської області».
(Скачати)
Фото ілюстративне

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у східній частині міста Ковеля і має площу 0,1327 га. Згідно генерального плану - це території садибної житлової забудови.

Детальним планом території передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,1 га, яка перебуває у приватній власності з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (кадастровий номер 0710400000:24:019:0012) під розміщення станції технічного обслуговування автомобілів з торгово-офісними приміщенням.

Також формується земельна ділянка площею 327,0 кв.м за рахунок міських територій, які не перебувають у власності чи користуванні, з метою розміщення магазину. Площа забудови складатиме 480,0 кв.м, площа мощення – 740,0 кв.м, площа озеленення – 107,0 кв.м.

Детальніше - на офіційному сайті Ковельської міської ради за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/news-9359.html

#Благоустрій

Коментарі

  • Алекс
    Тож там вже збудовано
    Відповісти

Читайте також