1. Головна
  2. Новини
  3. 19-21 серпня на військовому полігоні у Ковельському районі триватимуть навчання авіації

19-21 серпня на військовому полігоні у Ковельському районі триватимуть навчання авіації

Як повідомляють на сайті Ковельської районної ради, на території авіаційного полігону (військова частина А-1547) у період 19 серпня - 21 серпня 2020 року будуть проводитися навчання авіації з практичним застосуванням авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет) вдень та вночі.

У відповідності до Настанови з полігонної служби Повітряних Сил Збройних Сил України, затвердженої наказом Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України №318 від 29.08.07 - територія авіаційного полігону є забороненою зоною для населення і осіб, що не мають прямого відношення до його роботи.

За інформацією командир військової частини А-1547 Олександра Балтяна, вхід та в’їзд на територію авіаційного полігону КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Межі полігону встановлюються шлагбаумами і попереджувальними покажчиками з написами: “НЕБЕЗПЕЧНО! ТЕРИТОРІЯ ПОЛІГОНУ! ПРОЇЗД І ПРОХІД СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!”.

#ВійськовіНавчання #Безпека

Коментарі

Читайте також

Ковельські вчителі предмету «Захист Вітчизни» пройшли навчання у підрозділах тероборони ВІДЕО

Ковельські вчителі предмету «Захист Вітчизни» пройшли навчання у підрозділах тероборони ВІДЕО
Навчання проходили на базі полігону військової частини А-1008 у Володимирі-Волинському. Педагоги Ковеля засвідчили свою готовність будь-якої миті стати на захист України.