1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі нагородили переможців фотоконкурсу, присвяченого 29-ї річниці Незалежності України

У Ковелі нагородили переможців фотоконкурсу, присвяченого 29-ї річниці Незалежності України

У Ковелі нагородили переможців фотоконкурсу, присвяченого 29-ї річниці Незалежності України, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У ньому міг взяти участь кожен охочий. Мета конкурсу – популяризація міста, його туристичного потенціалу, архітектурних пам’яток, визначних місць. Творчі змагання проводились у номінаціях: «Ковель сучасний», «Ковель історичний», «Люди мого міста». Організаційний комітет провів голосування, за результатами якого і визначили переможців.

У номінації «Ковель сучасний» першу премію отримав Олександр Фомук, другу – Марія Хом’як, третю – Карина Арутюнян. У номінації «Ковель історичний» вирішили не визначати першого місця, друге - зайняв Володимир Дубас, третє — Карина Арутюнян.

У номінації «Люди мого міста» знову ж таки перемогу здобув Олександр Фомук, другої премії удостоєна – Галина Ткачук, третьої – Арсен Воробей.

Офіційне нагородження переможців конкурсу відбулось під час урочистостей з нагоди 29-ї річниці Незалежності України. Відзнаки вручив заступник міського голови Ігор Прокопів. Він привітав усіх присутніх зі святом та подякував фотохудожникам за їх творчість та любов до рідного міста.

Призерам було вручено дипломи та грошові винагороди: за перше місце – 3 тисячі гривень, друге – 2 тисячі, третє – 1 тис гривень. Згодом буде оформлена виставка фотографій, що були представлені на конкурс.


#ДеньНезалежності #Виставка

Коментарі

Читайте також

Програма відзначення в Ковелі Дня Незалежності та Дня пам’яті захисників України

Програма відзначення в Ковелі Дня Незалежності та Дня пам’яті захисників України
У зв'язку з проведенням заходів у центральній частині міста 24 серпня з 15.00 до 18.00 буде перекрито рух транспорту по вул. Незалежності на відрізку від вул. 1 Грудня до вул. Олени Пчілки.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!
КовельPost вітає з головним національним святом країни! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі – Українській державі.