1. Головна
  2. Новини
  3. Казначейство продовжує блокування рахунків управління соцзахисту в Ковелі

Казначейство продовжує блокування рахунків управління соцзахисту в Ковелі

Минулого тижня Ковельське управління соціального захисту населення таки відімкнули від Інтернет-мережі. І сталося це через начебто заборгованість управління перед компанією «Укртелеком» за телекомунікаційні послуги пільговикам. Тепер, за словами начальника соціальної установи Софії Сагаль, «Укртелеком» погрожує залишити управління ще й без телефонного зв’язку, - йдеться на сайті ПроКовель.

«З кожним тижнем все більше і більше в нас проблем. Якщо на минулому тижні нам відключили Інтернет, то в п’ятницю по телефону вже говорили, що за дві з половиною тисячі скоро відключать телефон», - повідомила на апаратній нараді неприємну новину С.Сагаль.

Тепер працівники управління вимушені, щоправда не з власної волі, повернутися до паперових носіїв інформації, тобто знову друкувати велетенські пачки відомостей і передавати їх у фінансові установи, щоб люди могли отримати свої пільги та компенсації. Втім не скрізь подібний застарілий метод передачі інформації може бути застосований. Приміром, як стверджує Софія Анатоліївна, у відділеннях банків наполягають на електронній версії відомостей.

«Але основна проблема – це прийшли кошти на виплату допомоги та компенсацій… Такі банки як Ощадбанк і Приватбанк кошти нам повернуть, тому що ми не змогли дати в електронному вигляді відомості. Ми в паперових носіях надали», - бідкається начальник управління соцзахисту.

В мерії переконані, що така нездорова ситуація, яка на кінець року утворилася між управлінням, «Укртелекомом» та, як повідомлялося раніше, й міським казначейством, згубно впливає на загальну соціальну атмосферу в місті, робить заручниками звичайних людей, які потребують і чекають на державну допомогу.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Ковельське управління соцзахисту можуть відімкнути від Інтернету

Ковельське управління соцзахисту можуть відімкнути від Інтернету
Начальник місцевого управління казначейства Вікторія Цьомик не хоче розблоковувати рахунки соцзахисту згідно з рішенням суду. Це призведе до невиплати допомог і компенсацій різним категоріям ковельчан.

У Ковелі дбають про «особливих» дітей

У Ковелі дбають про «особливих» дітей
Сьогодні - Міжнародний день інвалідів. Діти та молодь з обмеженими фізичними можливостями є активними учасниками громадського, культурного та спортивного життя міської громади.