1. Головна
  2. Новини
  3. На лікуванні у Ковельській ЦРЛ перебуває 5 пацієнтів з діагнозом коронавірусу

На лікуванні у Ковельській ЦРЛ перебуває 5 пацієнтів з діагнозом коронавірусу

За останню добу на Волині зареєстровано 47 нових випадків захворювання на COVID-19, з них 5 у дітей та 4 у медичних працівників. Про це повідомляють у Волинському обласному лабораторному центрі.

Одужало за добу 53 особи, в тому числі 1 дитина та 2 медичних працівники. Два випадки хвороби завершилися летально (Маневицький та Луцький райони).

Нові випадки виявлено: м. Луцьк – 19, Луцький район – 6, , Маневицький район – 7, Володимир – Волинський район – 3, Ковельський район – 3, Ківерцівський район – 3, Горохівський район – 2, Любомльський район – 2, Любешівський район – 1, Шацький район — 1.

За попередню добу надійшло 48 повідомлень про підозру на COVID-19.

Загальна кількість хворих станом на 27 серпня за весь період спостереження у Ковелі та Ковельському районі становить 450, зокрема й 11 летальних.

За інформацією офіційного сайту Ковельської міської ради, на лікуванні в Ковельській ЦРЛ перебуває 34 пацієнти. 1 – мешканець міста, по одному — зі Старовижівського, Ратнівського, Камінь-Каширського та Турійського районів з підтвердженим діагнозом.

З підозрою на цю недугу 29 осіб: 12 — ковельчани, 6 — з Ковельського, 3 – Камінь-Каширського, 1 – Старовижівського, 7 – з Турійського районів.

Одужало 328 ковельчан.


#Коронавірус

Коментарі

Читайте також