1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі до Дня знань діти загиблих Героїв отримали подарункові сертифікати, придбані за кошти міського бюджету

У Ковелі до Дня знань діти загиблих Героїв отримали подарункові сертифікати, придбані за кошти міського бюджету

Напередодні Дня знань 15 дітей з сімей загиблих у зоні бойових дій ковельчан отримали подарункові сертифікати від магазину "Папірус", придбані за кошти міського бюджету.

Завдяки місцевій програмі Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді має можливість підтримати сім'ї Героїв, якими опікується.

- З року в рік ми бачимо, як ростуть діти наших Героїв і з впевненістю можемо сказати, що їх татусі обов'язково б ними пишалися! За літо діти подорослішали, підросли та стали мудрішими. Хтось продовжить своє навчання у стінах рідної alma mater, здобуваючи нові знання, аби впевнено крокувати у майбутнє. А хтось з нетерпінням чекає нових вражень, вступивши до омріяного вузу, пішовши до першого класу! Вони сміливі, добрі, розумні, креативні, веселі! Вони - наше майбутнє! Нехай доля буде прихильною до цих хлопчиків та дівчаток, нехай у них все вдається, зростаючи у вільній, мирній Україні!, - зауважує директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.#СоціальнийЗахист #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі за кошти міського бюджету придбали шкільне приладдя дітям пільгових категорій

У Ковелі за кошти міського бюджету придбали шкільне приладдя дітям пільгових категорій
Пів сотні школярів, родини яких опинилися у скруті, отримали усе необхідне до 1 вересня. Такі ж набори до школи отримали й вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації.