1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі житлові субсидії отримують майже 6,5 тисяч домогосподарств

У Ковелі житлові субсидії отримують майже 6,5 тисяч домогосподарств

Станом на 1 серпня 2020 року Програмою житлових субсидій охоплено 6414 домогосподарств міста, - повідомляють в управлінні соціального захисту населення м. Ковеля.

У 2020 році сума нарахувань за призначеними житловими субсидіями склала 44 млн 612,6 тис грн, якими забезпечено виплату субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу майже 8000 домогосподарств.

Для забезпечення надання громадянам у повному обсязі передбачених законодавством соціальних гарантій у лютому 2020 року для 7880 одержувачів житлових субсидій здійснено автоматичний (без додаткових звернень громадян) розрахунок зазначених виплат з урахуванням нової послуги – розподіл природного газу. Донарахування здійснено із січня 2020 року.

За призначенням житлової субсидії з новим пакетом документів звернулось упродовж звітного періоду 450 домогосподарств. Крім цього, ще 5922 домогосподарств субсидію перераховано з початку неопалювального періоду автоматично.

Рішення про відмову у наданні субсидії з об’єктивних причин прийнято для 35 сімей.

Станом на 1 серпня поточного року за субсидіями на тверде паливо та скраплений газ звернулися 36 сімей, отримали готівку 32 домогосподарства на суму 108,3 тис. грн. Середній розмір призначеної субсидії становить 3,4 тис. грн. на домогосподарство.

Пільги у грошовій готівковій формі на оплату житлово-комунальних послуг профінансовано на рахунки 953 осіб на загальну суму понад 5,5 млн грн, у безготівковій формі – 1842 осіб на суму понад 10 млн грн.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Двоє молодих ковельчан виявили бажання отримати пільговий кредит на житло

Двоє молодих ковельчан виявили бажання отримати пільговий кредит на житло
Відповідні кошти передбачені у міському бюджеті за цільовою програмою “Житло для молоді на 2020 рік”, - повідомили на черговому засіданні громадської комісії з житлових питань у міськвиконкомі.