1. Головна
  2. Новини
  3. Двоє молодих ковельчан виявили бажання отримати пільговий кредит на житло

Двоє молодих ковельчан виявили бажання отримати пільговий кредит на житло

Відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань, яке провів перший заступник міського голови Михайло Гетьман. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко поінформувала, що у Ковелі діє міська цільова програма “Житло для молоді на 2020 рік”. Передбачено обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації, у розмірі 1 мільйон 185,5 тисячі гривень.

Сім’ї та одинокі ковельчани молодіжного віку мають можливість отримати пільговий довготерміновий кредит на будівництво (реконструкцію) і придбання житла. З цього приводу звернулися двоє мешканців міста, які перебувають на квартирному обліку. Комісія задовольнила їхні заяви.

У Волинське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” будуть скеровані документи про кандидатів на отримання позики.

У ході роботи члени комісії ознайомились з актом обстеження житлових умов ковельчанки Галини К., яка мешкає у службовій квартирі, та вирішили взяти її на квартирний облік.

П’ятеро осіб, котрі змінили місце проживання і виїхали з Ковеля, а також за їх особистими заявами знімуть з черги. У зв’язку з народженням третьої дитини Романа Т. внесено в списки першочергового одержання житла, а Олександра В., який воював на Сході України – в списки учасників бойових дій АТО.

З розглянутих питань відділом обліку, розподілу та приватизації житла будуть напрацьовані проєкти рішень і представлені на засідання виконавчого комітету.

Читайте також: Ковельчани віком до 35 років можуть отримати пільговий кредит на придбання житла


#ЖитлоДляМолоді #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Житлові питання ковельчан розглянула громадська комісія

Житлові питання ковельчан розглянула громадська комісія
До квартирної черги додались два учасники АТО з інвалідністю і двоє поліцейських. Десятеро громадян отримали помешкання в новобудові за програмою “Житло для молоді”, воїну-афганцю кошти на придбання квартири дала держава.