1. Головна
  2. Новини
  3. З 1 липня допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами

З 1 липня допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами

З 1 липня допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами. Про це повідомляють в управлінні соціального захисту населення м. Ковеля, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

З 1 липня 2020 року одинокі матері працездатного віку, які не працюють, не навчаються, не сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців, не здійснюють догляд за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного в медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, або мають у власності більше однієї квартири (будинку), більше ніж один автомобіль, транспортний засіб з дати випуску менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа) не набувають права на призначення допомоги на дітей.

У зв’язку з законодавчими змінами просимо не подавати документи на призначення такої допомоги, щоб не робити подвійної роботи і заявникам, і працівникам управління соціального захисту населення та центру надання адміністративних послуг.

Одночасно зазначаємо, якщо у складі сім’ї є непрацюючі працездатні особи, в той же час вона є багатодітною або у її складі є одинока мати (одинокий батько), що не перебуває у шлюбі, і запис про батька (матір) такої дитини до Книги реєстрації народжень внесено в установленому порядку за вказівкою матері (батька), або у разі смерті одного з батьків, така сім’я має право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на один шестимісячний період.

Враховуючи вище викладене, одиноким матерям за нових умов, рекомендуємо здавати документи в центр надання адміністративних послуг за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, що дасть можливість швидше отримати грошову підтримку, на яку має право сім’я.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Двоє молодих ковельчан виявили бажання отримати пільговий кредит на житло

Двоє молодих ковельчан виявили бажання отримати пільговий кредит на житло
Відповідні кошти передбачені у міському бюджеті за цільовою програмою “Житло для молоді на 2020 рік”, - повідомили на черговому засіданні громадської комісії з житлових питань у міськвиконкомі.

До уваги учасників бойових дій!

До уваги учасників бойових дій!
Роз'яснення щодо перерахунку виплати одноразової грошової допомоги до 5 травня у 2020 році надає надає начальник управління соціального захисту населення м. Ковеля Софія Сагаль.