1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі домовились про поліпшення медичного обслуговування атовців

У Ковелі домовились про поліпшення медичного обслуговування атовців

Учора секретар міської ради Віра Федосюк та заступник міського голови Ігор Прокопів зустрілись з головою підрозділу Всеукраїнської спілки “Побратими України” у Волинській області Юрієм Ганджалою та заступником громадської організації “Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО” Миколою Бобром, - повідомляє сайт Ковельської міської ради.

У ході розмови обговорили чимало тем, визначились щодо подальших напрямків співпраці.

Зокрема, розглянули ряд питань, які стосувались надання медичної допомоги учасникам бойових дій, забезпечення їх пільговими ліками.

Попередньо керівники громадських організацій мали зустріч з генеральним директором Ковельського МТМО Валентином Вітром. Як зазначили Юрій Ганджала та Микола Бобер візитом залишились задоволені, адже вдалось дійти компромісу щодо покращення медичного обслуговування атовців.

Обговорили і соціальні програми, які діють у Ковелі для ветеранів АТО, та надання їм матеріальної підтримки.

Секретар міської ради Віра Федосюк запропонувала допомогу депутатського корпусу та запросила ветеранів до подальшої співпраці й спільного вирішення проблем, які у них виникають.

#СоціальнийЗахист #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі провели інформаційні заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У Ковелі провели інформаційні заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
Жителі міста мали змогу почути достовірну інформацію про ризики нелегальної роботи за кордоном, як не потрапити у пастку та не стати жертвою трудової експлуатації, як належним чином захистити свої права та куди звертатися за допомогою.