1. Головна
  2. Новини
  3. До уваги учасників бойових дій!

До уваги учасників бойових дій!

Як повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради, на неодноразові звернення ветеранів війни до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради щодо перерахунку виплати одноразової грошової допомоги до 5 травня у 2020 році, а особливо учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, повідомляємо наступну інформацію.

Це питання не відноситься до компетенції управління. Установа лише проводить роботу для забезпечення виплати уже нарахованої щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань за поданими відомостями від підприємств, організацій щодо громадян, які перебувають у них на обліку, та Пенсійного фонду України.

Для працівників управління такі звернення — це додаткові навантаження щодо підготовки відповідей, а пізніше — участь у судових засіданнях, які тривають роками, та надання законодавчо-доказової бази по функціях установ, до компетенції яких відноситься порушене питання.

Враховуючи вищезазначене, для врегулювання цього питання на законодавчому рівні рекомендуємо звертатися до Міністерства у справах ветеранів України.


Софія Сагаль,
начальник управління соціального захисту населення


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також