1. Головна
  2. Новини
  3. Перший дзвоник у Ковелі проведуть без батьків і у різних форматах: у класах та на вулиці

Перший дзвоник у Ковелі проведуть без батьків і у різних форматах: у класах та на вулиці

Як повідомили в управлінні освіти, свято Першого дзвоника у навчальних закладах міста Ковеля відбудеться в умовах дотримання усіх протиепідемічних норм. Кожна школа самостійно вирішує, яким чином проводити День знань, відповідно до вимог карантину.

Зокрема, урочисті заходи для перших класів та одинадцятикласників проведуть на відкритому повітрі, якщо територія школи дозволяє їх проведення з дотриманням відповідної дистанції між учнями. Усі решта класи зберуться у кабінетах. Години проведення лінійок та першого уроку до Дня знань різні - 9.00 та 10.00, аби уникнути великого скупчення дітей.

Цього року вперше на урочисті заходи не будуть запрошені батьки. Вони зможуть чекати своїх дітей за територією школи.

Крім того, в управлінні освіти наголошують, що у школах міста з початком нового навчального року буде запроваджена гнучка структура освітнього процесу. Передбачена можливість змінювати терміни канікул, початок і завершення семестрів з урахуванням епідеміологічної ситуації.

У кожному навчальному закладі розроблені маршрути руху учнів під час занять та на перервах, спланований розклад уроків, режим роботи, а також впроваджується навчання в кілька підзмін для дотримання умов соціальної дистанції та обмеження контактів між школярами різних вікових груп. Також підготовлений покроковий алгоритм організації харчування учнів.

З детальною інформацією та програмою урочистих заходів до свята Першого дзвоника можна ознайомитись на сайтах шкіл.


#Освіта #Карантин

Коментарі

Читайте також

На зарплати вчителям сіл, приєднаних до Ковеля, може не вистачити 10 млн грн

На зарплати вчителям сіл, приєднаних до Ковеля, може не вистачити 10 млн грн
Аби сільські педагоги у 2021 році не залишилися без зарплатні, депутати міської ради звернулися до Уряду, щоб внести зміни до чинного механізму розрахунку освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

У Ковелі створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників

У Ковелі створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників
Він сприятиме підвищенню фахового рівня працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти та Ковельського інклюзивно-ресурсного центру. Крім того, освітянам надаватимуть методичну та психологічну підтримку.