1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників

У Ковелі створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників

На 70-ій сесії Ковельської міської ради, яка відбулась сьогодні - 27 серпня, депутати прийняли кілька рішень, які стосуються змін, передбачених реформуванням освіти в Україні. У Ковелі замість методичного кабінету управління освіти створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Новостворений Центр є комунальною установою. Його засновником є Ковельська міська рада. Він покликаний сприяти підвищенню фахового рівня та майстерності працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти та Ковельського інклюзивно-ресурсного центру. Крім того, освітянам міста надаватимуть науково-методичну та психологічну підтримку.

Цим же рішенням депутати затвердили статут Центру та його штатний розпис, а також Положення про конкурс на посади директора та педагогічних працівників Центру.

Документом передбачено, що у новоствореній структурі працюватиме чотири особи: директор та три консультанти. Претенденти на ці посади обов'язково повинні мати вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра; стаж роботи за педагогічним та/або науково-педагогічним фахом не менше п’яти років; досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.

Окреме рішення прийняте щодо проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

#Освіта #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

Дітям, які вперше йдуть до школи чи садка, необхідно пройти медичний огляд до 1 вересня

Дітям, які вперше йдуть до школи чи садка, необхідно пройти медичний огляд до 1 вересня
Довідка видається лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги (сімейним лікарем чи лікарем-педіатром) після огляду дитини та за наявності проведених профілактичних щеплень.