1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі обрали директорів трьох навчальних закладів

У Ковелі обрали директорів трьох навчальних закладів

Відбувся черговий етап конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти міста – ліцеїв №№ 3, 10 та імені Олени Пчілки, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Провели письмове тестування на знання законодавства України в галузі освіти, професійних, управлінських компетентностей та публічна презентація перспективного плану розвитку закладів. Їх проходили усі претенденти одночасно у присутності членів конкурсних комісій. Тестування складалося з 50 питань, обраних у довільному порядку з двохсот, оприлюднених на сайті міської ради.

Конкурсантам було запропоновано на вибір 6 варіантів тестів. До наступного випробування були допущені усі учасники, адже вони дали більше 50% правильних відповідей (понад 26 питань). Перевірка робіт відбувалась у присутності всіх членів комісій за наданими ключами розв’язків.

Комісіями затверджено такі результати:

Комісія заслухала також публічні презентації перспективного плану розвитку закладів. Крім того, учасникам конкурсу було запропоновано письмово розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду.

Усі успішно справились із поставленими завданнями. У результаті переможцями конкурсу стали – Василь Оксентюк (ліцей №3 імені Лесі Українки), Олена Вальчук (ліцей імені Олени Пчілки) та Світлана Шворак (Ліцей №10), з якими буде укладено трудові договори у формі контрактів.#Освіта

Коментарі

Читайте також

Дітям, які вперше йдуть до школи чи садка, необхідно пройти медичний огляд до 1 вересня

Дітям, які вперше йдуть до школи чи садка, необхідно пройти медичний огляд до 1 вересня
Довідка видається лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги (сімейним лікарем чи лікарем-педіатром) після огляду дитини та за наявності проведених профілактичних щеплень.