1. Головна
  2. Новини
  3. Через ремонт дороги у Ковельському районі обмежили рух транспорту

Через ремонт дороги у Ковельському районі обмежили рух транспорту

Стартували дорожні роботи на першому з шести цьогорічних об’єктів капремонту на автошляху М-19 у межах Волині, - повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

- Продовжуємо ремонтувати найважливішу транспортну артерію Волинської області – міжнародний автошлях М-19 Доманово (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест). Цьогоріч у рамках поточного середнього ремонту вже відновлено майже 21 км цієї дороги, ще на 2,5 км проходять такі роботи.

Днями стартували роботи на першому з шести цьогорічних об’єктів капітального ремонту цього автошляху. На ділянці протяжністю 4,6 км, що бере свій початок за селом Воля Любитівська і закінчується неподалік населеного пункту Погіньки Ковельського району (км 91+012 – км 95+562), розпочались роботи з фрезерування старого дорожнього покриття.

Роботи виконує ТОВ «ПБС». Інспекційний контроль за ходом робіт здійснюється представником замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області, технічний нагляд забезпечується незалежним підприємством – ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства".

Під час проведення ремонтних робіт проїзд транспорту цією ділянкою автошляху М-19 частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Водіїв просять з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, що виникають на ділянках проведення дорожніх робіт, та закликають неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху, бути максимально уважними, обережними та відповідальними.

#РемонтДороги

Коментарі

Читайте також