1. Головна
  2. Новини
  3. За незаконні заволодіння автомобілями ковельчанин втрапив за ґрати на 6 років

За незаконні заволодіння автомобілями ковельчанин втрапив за ґрати на 6 років

За наполегливої позиції прокурорів Ковельської місцевої прокуратури Ковельський міськрайонний суд призначив волинянину, визнаному винним у незаконних заволодіннях автомобілями, крадіжках та викраденні офіційного документа, покарання у виді шести років позбавлення волі. Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За одну ніч 16 травня 2020 року раніше уже судимий чоловік незаконно заволодів двома автомобілями марки "ВАЗ" у Ковелі (перше авто, щоправда, зловмисник не зміг привласнити, бо в замку запалювання зламався ключ і воно не завелося).

З обох автомобілів він викрав усе, що міг викрасти – автомагнітолу, флешнакопичувач, автомобільні колонки, USB-кабелі, ніж і свідоцтво про реєстрацію автопричепа.

Згідно з рішенням суду за вчинення цих злочинів волинянин наступні 6 років проведе за ґратами.

🔷Прокуратура області звертається до власників автотранспорту з проханням задля запобігання вчиненню таких злочинів відповідально дбати про схоронність авто та не залишати в автомобілях цінного майна і грошей, аби убезпечити себе від їх втрати.


#Прокуратура

Коментарі

Читайте також

Розслідування у кримінальному провадженні щодо директора Ковельської філії ветсанзаводу завершено. Справу передають до суду

Розслідування у кримінальному провадженні щодо директора Ковельської філії ветсанзаводу завершено. Справу передають до суду
Посадовець спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля та заподіяв йому шкоду на суму понад 1 млн. грн. Три роки підозрюваний перебував у розшуку.