1. Головна
  2. Новини
  3. Розслідування у кримінальному провадженні щодо директора Ковельської філії ветсанзаводу завершено. Справу передають до суду

Розслідування у кримінальному провадженні щодо директора Ковельської філії ветсанзаводу завершено. Справу передають до суду

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо директора Ковельської філії державного підприємства "Укрветсанзавод".

За процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури слідчі Ковельського відділу поліції завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо директора Ковельської філії державного підприємства "Укрветсанзавод".

Нагадаємо, ще у квітні 2017 року посадовцю повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та забрудненні земель відходами внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля (кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 239 КК України).

Слідство встановило, що керівник підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем та порушуючи низку норм чинного законодавства, аби уникнути витрат на переробку відходів, забезпечив розміщення й захоронення загиблих тварин і відходів від переробки сировини тваринного походження на земельній ділянці площею понад 3 га у Ковелі.

У такий спосіб посадовець спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також заподіяв йому шкоду на суму більш ніж 1 млн. грн.

Крім того, незаконними діями директора очолюваному ним підприємству заподіяні збитки на суму понад 87 тис. грн внаслідок незаконних видатків на оплату послуг фізичної особи-підприємця.

Три роки підозрюваний перебував у розшуку. 29 квітня 2020 року його затримали в Київській області й доправили на Волинь. Відтоді він перебував під домашнім арештом.

Нині ж досудове розслідування в провадженні завершено й після ознайомлення сторони захисту із матеріалами воно буде скероване до суду.


#Ветсанзавод #ЕкологічнеЛихо #Прокуратура

Коментарі

  • Ігор
    Чому в ваших публикациях немає імен?
    Відповісти

Читайте також

Директор Ковельської філії ветсанзаводу перебуватиме під нічним домашнім арештом. Прокуратура оскаржуватиме рішення суду

Директор Ковельської філії ветсанзаводу перебуватиме під нічним домашнім арештом. Прокуратура оскаржуватиме рішення суду
Нагадаємо, посадовець спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також заподіяв йому шкоду на суму більш ніж 1 млн. грн. Три роки перебував у розшуку.