1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі продовжують лікування від коронавірусу 9 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

У Ковелі продовжують лікування від коронавірусу 9 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Учора в Ковелі відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як повідомила завідувача Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Людмила Маляр, у місті продовжують хворіти на коронавірус 32 особи.

Триває спалах інфекційного захворювання в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Там зареєстровано 11 осіб з підтвердженим діагнозом СOVID-19. Зокрема хворіє 9 вихованців. Методом ПЛР обстежено 27 дітей.

На сьогодні в інфекційному відділенні перебуває 40 осіб (14 - з інших районів). Шестеро госпіталізованих мають підтверджений діагноз COVID-19 (1 - мешканець Ковеля, 5 - з інших районів).

У Ковельському районі продовжують хворіти 7 осіб (по 1 випадку зареєстровано в смт. Голоби, с.Скулин, с.Любитів, с.Колодяжне, с.Дубове, 2 випадки в с.Вербка).

Як зазначила Людмила Маляр, у кожному випадку встановлене коло контактних осіб. У період з 21. 08.по 28.08. 2020 р. встановлено 66 осіб, які мали прямий контакт з хворими на коронавірус, з них жителі міста - 41, району – 25. Лікарями-епідеміологами надіслані листи в поліцію та в центри ПМСД для організації медичного спостереження та контролю за дотриманням громадянами режиму самоізоляції.

Інші випадки захворюваності спорадичні та неорганізовані.

Станом на 1 вересня у Ковелі зареєстровано 373 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Одужало 330 ковельчан. Дев'ятеро з десяти померлих мали хронічні захворювання.

У Ковельському районі зареєстровано 81 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Одужало 73 особи. Один померлий мав хронічні захворювання.


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також